🔥 Kaup laos, kiire tarne!

Kiire tarne, laokaup

Tasuta kohaletoimetamine pakiautomaati Balti riikides tellimustel alates 50€ ja Soome alates 100€. Täna tellid, homme postitame!

Sõbralik teenindus

Mistahes küsimuste korral võtke meiega julgelt ühendust. Vastame, nõustame ja juhendame.

Mugav ostukogemus

Oleme teinud suuri jõupingutusi, et pakkuda teile meeldivat ja sujuvat ostukogemust.

vanadpildid.net

Blogi

Vanade fotode veebikeskkonna vanadpildid.net näol on tegemist terves Eestis ainulaadse, kogukonnatunnet, ühistegemist, kohalikku identiteeti ning vabatahtlikku tööd väärtustava projektiga, mis luuakse läbi vanade fotode jagamise ja kommenteerimise.” Allikas: vanadpildid.net

Veebiprojekti südameks oli minu fotokogu, mille panin aastate jooksul kokku oma kodukohast Koeru kihelkonnast. Kuigi fotode otsimine ja omandamine on korralik adrenaliiniallikas, käib see pärast foto albumisse lisamist kiirelt maha ja asendub tühjusega. Tahaks kogutud materjali ja emotsioone jagada aga pole kellega. Selle tühjustunde väljundiks sai minu jaoks vanadele fotodele keskenduv veebikeskkond.

Keskkonna loomisel kasutasin võimalust teha seda osaliselt projektirahadega aga hilisemad hooldus- ja arenduskulud olen kandnud ise. Kulud kusjuures on olnud märkimisväärsed, mistõttu tasub kõigil kes midagi sarnast teha soovivad, istuda maha ning need läbi kalkuleerida! Mõningatel juhtudel on küll abiks olnud annetajad, kellele olen väga tänulik kuid see abi pole kaugelt katnud kogu kulupoolt! Ja just kulusid silmas pidadesolen vahelduva eduga proovinud keskkonnale uut ning hoolivat omanikku leida.

Tänane vanadpildid.net on oma rohkem kui 3600 tasuta fotoga endiselt ainulaadne keskkond. Pilte saab vaadata, jagada ja kommenteerida. Uusi fotosid lisandub viimasel ajal napilt ja selle taga on üksi tegemise valu ja võlu. Kui elus fookus muutub, võib mõni varasemalt oluline projekt tagaplaanile vajuda. Just nii juhtus vanadpildid.net keskkonnaga.

Samas on vanadpildid.net vahendusel paljud avaldatud fotod jõudnud erinevatesse fotoprojektidesse. Neid on avaldatud mõisaraamatutes, taluraamatutes, viimati Elva väikelastekodu ajalugu kajastavas raamatus. Kas see oleks saanud juhtuda või kui palju vaesem oleks meie minevikutunnetus, kui need asuksid riiulisse panduna fotoalbumis? Mis siis, et korralikus albumis…

Hiljuti kuulsin uudist, et jupikaupa müüdi maha ilmselt Eesti kõige põhjalikum algkoolide fotokogu. Kahju, sest need fotod on nüüd vähemalt mõneks ajaks avalikkuse jaoks kadunud. Samas minu kogus olevad või olnud fotod, need mis on vanadpildid.net keskkonnas üleval, on sõltumata füüsilisest asukohast jätkuvalt huviliste jaoks olemas.

Sulle võib ka huvi pakkuda

  Ostukorv (0)
  chat
  Tasuta transport on kõigest mõne kliki kaugusel
  Lisa vähemalt 50 euro eest kaupa korvi ja saad tasuta tarne.
  Ostukorv on pisut tühi?
  Lisa siia midagi meelepärast ja toimetame kauba sinuni super kiirelt.
   Arvuta transport
   Kiire tarne
   Kaup jõuab sinuni 2-3 päevaga, hiljemalt 5 tööpäeva jooksul.
   Tasuta tarne al. 30€
   Transport on sinu jaoks tasuta alates 30 eurosest tellimusest.
   Kaup laos
   Panemee ostetud tooted kohe teele, ootama ei pea!
   Tagasi
   Lisa kood