🔥 Kaup laos, kiire tarne!

Kiire tarne, laokaup

Tasuta kohaletoimetamine pakiautomaati Balti riikides tellimustel alates 50€ ja Soome alates 100€. Täna tellid, homme postitame!

Sõbralik teenindus

Mistahes küsimuste korral võtke meiega julgelt ühendust. Vastame, nõustame ja juhendame.

Mugav ostukogemus

Oleme teinud suuri jõupingutusi, et pakkuda teile meeldivat ja sujuvat ostukogemust.

TAVID kasutab SAFE mündikapsleid

Blogi

Alates 2024 aastast kasutab SAFE mündikapsleid eestlastele eelkõige valuutavahetusena tuntud TAVID! Kuigi valuutavahetus on ettevõtte üheks põhitegevuseks tänaselgi päeval, on tegemist suurima väärismetallide müüjaga Põhja-Euroopas. Muu hulgas kaupleb Tavid investeerimiskullast ja -hõbedast müntidega, mis valdavas enamuses pakendatakse kapslitesse.

Tavidi kodulehelt otsest viidet kapslitele ei leia, samuti on müügis olevate müntide pildid kapsliteta. Kuid ettevõtte sõnul kasutatakse kapsleid kõikide müntide pakendamisel ning kõik mündid, mis ei tule tehase poolt kapslisse pakendatuna, pannakse kapslisse kohapeal (välja arvatud juhul kui ostetakse suurem partii ja kapslitesse pakendamine ei ole asjakohane).

Koostööle eelnes info vahetamine ning kapslite testpartii kvaliteedi hindamine praktikas. Nüüd on esimene partii kapsleid Tavidile kätte toimetatud.

Tavidi esindaja Freed Kruusberg , kirjeldab kapsleid ning koostööga seonduvat järgmiselt: “Tootega oleme praeguseni olnud igati rahul. Eks need kapslid on visuaalselt kõik üsna sarnased, aga oluline aspekt (mis on olnud teiste tootjate puhul mõnel korral probleemiks) on see, et kapslid seisaksid korralikult ja tugevalt kinni. SAFE kapslid on selles osas siiani olnud ühed parimad, mida oleme kasutanud. Hind on samuti mõistlik. Koostöö ise on olnud sujuv ja kommunikatsioon on olnud kiire. Selles mõttes on kohaliku ettevõttega mugav koostööd teha, et suhtlus on vahetum ja reageerimine olukordadele operatiivsem.

SAFE mündikapslid on saadaval müntidele läbimõõduga 14mm kuni 50mm. Kapslid on õhukindlalt suletavad ning valmistatud eriti vastupidavast, kriimustuskindlast, PVC-vabast, kristallselgest ja turvalisest polüsteroolist. Kapsli servas on rant, mis teeb kapsli avamise mugavaks. Kõik SAFE mündikapslid on toodetud Euroopas parima läbipaistvusega polüsteroolist. Kapslid on saadaval 5, 10 või 25 kaupa pakituna. Valikuga saad tutvuda SIIN.

Sulle võib ka huvi pakkuda

  Ostukorv (0)
  chat
  Tasuta transport on kõigest mõne kliki kaugusel
  Lisa vähemalt 50 euro eest kaupa korvi ja saad tasuta tarne.
  Ostukorv on pisut tühi?
  Lisa siia midagi meelepärast ja toimetame kauba sinuni super kiirelt.
   Arvuta transport
   Kiire tarne
   Kaup jõuab sinuni 2-3 päevaga, hiljemalt 5 tööpäeva jooksul.
   Tasuta tarne al. 30€
   Transport on sinu jaoks tasuta alates 30 eurosest tellimusest.
   Kaup laos
   Panemee ostetud tooted kohe teele, ootama ei pea!
   Tagasi
   Lisa kood