Münditaskud

19 toodet

Münditaskud on plastikust või paberist valmistatud spetsiaalsed taskud müntide säilitamiseks ja kaitseks. Siin on mõned põhjused, miks oleks kasulik kasutada münditaskuid:
Kaitse kahjustuste eest: Münditaskud kaitsevad münte kriimustuste, korrosiooni ja muude kahjustuste eest, mis võivad mõjutada nende seisukorda ja väärtust.
Hoidmine puhtana: Münditaskud hoiavad münte puhtana, kuna need kaitsevad neid tolmu ja mustuse eest.
3äilitamine: Münditaskud võimaldavad mugavalt säilitada münte karpides, albumites või kaustades.
Organiseerimine: Münditaskud aitavad münte organiseerida, võimaldades neid lihtsalt tähistada, sorteerida ja leida leida.
Transport: Münditaskud võimaldavad münte lihtsalt transportida ja kaitsta kahjustuste eest.
Kokkuvõtteks võib öelda, et münditaskud aitavad tagada müntide pikaajalise säilimise, kaitsevad neid kahjustuste ja mustuse eest, lihtsustavad müntide organiseerimist ja võimaldavad neid mugavalt säilitada ja transportida.

SAFE münditaskud on valmistatud kvaliteetsest arhiivikvaliteedis (PP) kilest. Kõik taskud on pehmendusainete- ja happevavabad ehk ohutud Sinu hinnalisele mündikogule. Lisaks SAFE münditaskutele pakume ka SAFLIP ja GUARDHOUSE™ kvaliteetseid münditaskuid, mis on mõeldud müntide pikaajaliseks arhiveerimiseks. GUARDHOUSE™ münditaskuid jagab ja müüb NGC.

Filtreeri tooteid

Sorteeri:

Sorteeri

Filtrid