Mündikapslid

22 toodet

Mündikapslid on spetsiaalselt plastikust valmistatud kapslid, mis on mõeldud müntide kaitsmiseks tolmu, niiskuse, korrosiooni, kriimustuste ja muude kahjustuste eest. Neid kasutatakse tavaliselt kõrgema väärtusega müntide hoidmiseks või eksponeerimiseks.
Mündikapslite kasutamise peamised eelised on:
Kaitse: Mündikapslid kaitsevad münte tolmu, niiskuse, korrosiooni, kriimustuste ja muude väliskeskkonna kahjustuste eest, mis võivad põhjustada müntide olukorra halvenemist ja väärtuse kaotust.
Nähtavus: Kapsel muudab müntide vaatamise lihtsaks ja ohutuks, ilma et oleks vaja münte kätega puudutada. See hoiab ära müntide määrdumise ja aitab vältida nende vigastamist.
Säilitamine: Kapslite kasutamine muudab müntide hoiustamise ja sorteerimise lihtsaks ning aitab neid kaitsta kahjustuste eest. Kapslite abil on võimalik münte hoida albumites, kohvrites, vitriinides või muudes kohastes kogumislahendustes.
Kollektsiooni väärtuse säilitamine: Kõrgema väärtusega müntide hoidmine kapslites aitab säilitada nende väärtust ja seda ka pika aja jooksul. Lisaks võimaldab kapslites hoitud müntide parem säilimine küsida suuremat müügihinda tulevikus.
Kokkuvõttes võib öelda, et mündikapslite kasutamine aitab tagada müntide pikaajalise säilimise ja kaitse, aitab hoida või kasvatada müntide väärtust ning muudab nende eksponeerimise ja hoiustamise lihtsamaks ning turvalisemaks.

SAFE e-poest leiad laia valiku standard- ja/või erimõõdus kapsleid. Sõltuvalt suurusest on kapslid saadav 5-paki, 10-paki, 25-paki või 100 pakina.

Filtreeri tooteid

Sorteeri:

Sorteeri

Filtrid