SLAB

27 toodet

Numismaatikas on “SLAB” plastikkarp, mida kasutatakse müntide kaitsmiseks ja pakendamiseks, tavaliselt kõrgema väärtusega või haruldaste müntide puhul. SLAB’id on valmistatud kõvast plastikust ja suletud kindlalt ümber mündi tagamaks kaitse kahjustuste ja võltsimise eest. Iga SLAB’i peal on infosilt, mis annab teavet mündi hinde, sertifitseerimise ja muu kohta.
SLAB’e kasutavad sageli professionaalsed müntide hindamise ettevõtted, eesmärgiga tuvastada ja hinnata münte ning kaitsta neid kahjustuste ja võltsimise eest. Sõltumatu osapoole antud garantii on teinud SLAB’id populaarseks ka kollektsionääride seas.
Kuigi paljud kollektsionäärid hoiustavad oma mündikogu kapslites või albumites, eelistatakse SLAB’e sageli kõrgema väärtusega müntide puhul, kuna need pakuvad täiendavat kaitset ja kindlust müntide autentsuse ning säilivuse osas.

SAFE e-poest leiad parima valiku erinevate kaubamärkide väga kvaliteetseid kogumislahendusi sertifitseeritud müntidele. Kui jääd hätta või ei leia sobivat toodet, võta ühendust, aitame hea meeldega!

Filtreeri tooteid

Sorteeri:

Sorteeri

Filtrid