Mündikaardid

33 toodet

Mündikaart on mälestusmündi pakendamise viis, mis koosneb mündist ja seda kaitsvast kaardist, mis on sageli sama suur ja sama kujuga kui krediitkaart. Kaardil on trükitud teave mündi kohta, nagu selle nimiväärtus, välja andmise aeg ja lühike ajalooline või kultuuriline taust mündil kujutatud teemast.
Mündikaarte kasutavad rahapajad ja muud organisatsioonid oluliste sündmuste või inimeste meenutamiseks. Neid kasutatakse ka kavala turundusvahendina müntide müügi edendamiseks, eriti kollektsionääride seas, kes võivad olla huvitatud müntide ajaloolisest või kultuurilisest taustast.
Lisaks mündi kaitsmisele muudab kaart mündi kuvamise või hoiustamise lihtsaks, kuna seda saab paigutada tavalisse rahakotti või kaardihoidikusse. Mündikaardid on ka traditsioonilistest mündihoidikutest või -karpidest taskukohasemad, muutes need nii eelistatud ja kättesaadavaks valikuks tavakogujatele.

SAFE e-pood pakub mündikaartide kogujale erinevaid kogumislahendusi. Kuna mündikaartidel ühtne kokkulepitud suurus puudub, tähendab neile sobiva hoiustamiskoha leidmine sageli loovat mõtlemist. Vaata mida me pakume ja kui jääd hätta, küsi julgelt abi!

Filtreeri tooteid

Sorteeri:

Sorteeri

Filtrid