Ostukorv


Sinu ostukorv on tühi.
X

Marko, SAFE kogumistarvikuid maaletoova ettevõtte Vilk Varustus OÜ omanik ja esindaja, räägib oma omapärasest mündikogust ja sellest, kuidas ta müntide kogumiseni jõudis.

Alates käesolevast aastast on SAFE e-poes esindatud ESCHENBACH luubid. Esialgu küll ainult mõne mudeliga kuid nende hinda vaadates on see ka mõistetav. 25-99€ luubi eest tundub olevat põhjendamatult palju. Mida kujutab endast ESCHENBACH ja millega on põhjendatud nende toodete kõrge hind?

SAFE e-poest võib leida valiku müntide ja/või väärismetallide puhastamiseks mõeldud lahuseid. Et tegemist ei ole SAFE omatoodanguga, osutab toodetel olev SAMBOL logo. Millega on tegu?

SAMBOL kodulehelt võib firma kohta leida pisut lisainfot. Selgub, et tegemist rahvusvaheliselt aktiivse ja eduka Saksa perefirmaga, mis toodab ja müüb keemiatooteid. Tooted valmivad Saksamaal, mistõttu kannavad need alati “Made in Germany” tähistust.

Palusime kollektsionääril ja raamatu “Eesti Vabariigi mündid ja rahareformi medalid” autoril Kaupo Laanel võtta ette SAFE kogumistarvikute kataloog ja koostada selle põhjal soovituste nimekiri algajale mündikogujale. Mida ja millal kasutada? Kaupo pani kõik kirja ja meie varustasime tema juhendamisel teksti tootelinkidega. Selgub, et SAFE e-poe valik on piisavalt lai igale kogujale, nii algajale kui edasijõudnule.

Mitu klienti (täpsemalt 3) , kes on ostnud SAFE e-poest TOPset albumi 2€ müntidele (artikkel 7799), on seda esimese hooga pidanud praaktooteks. Põhjuseks ülitäpsed mündipesad, mis peavad münti oma kohal hoidma kuid kuhu münti suruda võib olla teinekord päris raske. Eriti kui albumi ostjaks ja kasutajaks on naisterahvas.

Postituste kalender

January 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Sildid

e-poe tegemine