Ostukorv


Sinu ostukorv on tühi.
X

Polnudki nii raske saada kogu taasiseseisvunud Eesti Vabariigi kõiki münte, sealhulgas mitmeid erimeid. Kuigi sattusin juhuslikult inimese otsa, kellel olid minu kogust puuduolevad mündid mitmes jaos olemas, ei ole neid raske ka muidu leida. Nüüd tuleb tasapisi kehvemad eksemplarid paremate vastu välja vahetada ja nii oma kogu täiustada. 

Tihti küsitakse meilt erinevate müntide, eelkõige euromüntide diameetrit ning neile sobivaid mündikapsleid. Lisatud on tabel olemasolevate euromüntidega ning neile sobivate SAFE mündikapslitega.

Koroonaviirusega kodus olles otsib aju pidevalt võimalusi igavuse peletamiseks ja enese vormis hoidmiseks. Ja kui müüd kogumistarvikuid, on loomulik, et suunad pilgu valdkonda, millega ise tegeled.

Marko, SAFE kogumistarvikuid maaletoova ettevõtte Vilk Varustus OÜ omanik ja esindaja, räägib oma omapärasest mündikogust ja sellest, kuidas ta müntide kogumiseni jõudis.

Photo by Mauro Sbicego on Unsplash

Kuigi kogumisteemasid on lõputult, on mõni neist teistest populaarsem. Üks sellistest on kahtlemata euromüntide kogumine. Aga miks neid siis koguda? SAFE blogi jagab mündihuviline Rein Luup põhjendusi sellest, miks on euromüntide kogumine mitte hea vaid lausa ideaalne ning jõukohane valik igaühele. (FOTO: Mauro Sbicego / Unsplash)

Postituste kalender

July 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Viimased kommentaarid

Kita
4 kuud 9 päeva

Ülivinge teenindus. See näitab firma kõvat taset, hoolivust klientidest. Teised firmad peaks eeskuju võtma.

e-poe tegemine