Ostukorv


Sinu ostukorv on tühi.
X

Koroonaviirusega kodus olles otsib aju pidevalt võimalusi igavuse peletamiseks ja enese vormis hoidmiseks. Ja kui müüd kogumistarvikuid, on loomulik, et suunad pilgu valdkonda, millega ise tegeled.

Marko, SAFE kogumistarvikuid maaletoova ettevõtte Vilk Varustus OÜ omanik ja esindaja, räägib oma omapärasest mündikogust ja sellest, kuidas ta müntide kogumiseni jõudis.

Photo by Mauro Sbicego on Unsplash

Kuigi kogumisteemasid on lõputult, on mõni neist teistest populaarsem. Üks sellistest on kahtlemata euromüntide kogumine. Aga miks neid siis koguda? SAFE blogi jagab mündihuviline Rein Luup põhjendusi sellest, miks on euromüntide kogumine mitte hea vaid lausa ideaalne ning jõukohane valik igaühele. (FOTO: Mauro Sbicego / Unsplash)

SAFE e-poest võib leida valiku müntide ja/või väärismetallide puhastamiseks mõeldud lahuseid. Et tegemist ei ole SAFE omatoodanguga, osutab toodetel olev SAMBOL logo. Millega on tegu?

SAMBOL kodulehelt võib firma kohta leida pisut lisainfot. Selgub, et tegemist rahvusvaheliselt aktiivse ja eduka Saksa perefirmaga, mis toodab ja müüb keemiatooteid. Tooted valmivad Saksamaal, mistõttu kannavad need alati “Made in Germany” tähistust.

Tihti küsitakse meilt erinevate müntide, eelkõige euromüntide diameetrit ning neile sobivaid mündikapsleid. Lisatud on tabel olemasolevate euromüntidega ning neile sobivate SAFE mündikapslitega.

Postituste kalender

April 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Viimased kommentaarid

Kita
1 kuu 2 päeva

Ülivinge teenindus. See näitab firma kõvat taset, hoolivust klientidest. Teised firmad peaks eeskuju võtma.

e-poe tegemine